PŘÍKLADY DOBRÉ PRAXE

zeleň_2

Mnoho škol vymýšlí inspirativní věci. Často si ani neuvědomují, že je to něco výjimečného dokud je na to někdo z vnějšku neupozorní. Příklady dobré praxe vycházejí ze zkušenosti zapojených škol, jejich projektů a nápadů, formulář k jejich popsání je zde.

TÉMATAobr. ekoskola 2
Inspirace z jednotlivých témat programu Ekoškola.
(odpady, voda, energie, prostředí, šetrný spotřebitel, doprava, biodiverzita)

7 KROKŮ

Nápady z jednotlivých kroků programu Ekoškola.schema 7 kroku(ekotým, analýza, plánování, monitorování, informování, výuka, ekokodex)

Příklady dobré praxe vznikly v rámci projektu Síť Ekoškol v ČR.

Ekoběh s TEREZOU

Už jste slyšeli o tom, že TEREZA poběží? Ne ne ne...to není vtip

PRVNÍ EKOŠKOLÍ KAVÁRNA

Srdečně Vás zveme na PRVNÍ EKOŠKOLÍ KAVÁRNU, která bude otevřena ve středu 5. října od 17:00 do 19:30 v sídle TEREZY

Jednodenní seminář k programu Škola pro udržitelný život (jeden v Jihlavě a druhý v Praze)

Na semináři se dozvíte, co je místně zakotvené učení a program Škola pro udržitelný život (ŠUŽ), jaké jsou jeho přínosy pro učitele, žáky, ale i pro obec, a jak se do něj zapojit.