Jak se přihlásit?

Do mezinárodního programu Ekoškola se můžete přihlásit kdykoliv v průběhu roku. Vstupem do programu Ekoškola, se přidáte k více než 300 školám v ČR (a k 44 500 ve světě), jejichž žáci postupně zlepšují životní prostředí školy a jejího okolí.

Je to jednodušší než si myslíte. Stačí vyplnit přihlášku níže, stáhnout si potvrzení a odeslat a je to:-)

Pokud máte zájem přihlásit se do mezinárodního programu Ekoškola, nové přihlášky budeme registrovat zase od srpna 2016.

1. Vyplňte (online) přihlašovací formulář.
  2. Stáhněte si a nechejte podepsat vedením školy povinný Souhlas vedení školy s realizací programu na škole, který naskenujete a pošlete na  katerina.sustkova(zavinac)terezanet.cz.
  3. Souhlas stáhnete ZDE.
  4. Vyčkejte na potvrzující email o úspěšném přihlášení a následnou fakturu k uhrazení poplatku a uhraďte poplatek. (informace o poplatcích níže)

A co se po odeslání přihlášky bude dít?

Po zaregistrování přihlášky a uhrazení poplatku dostanete balíček s veškerými materiály pro realizaci programu.

Dále se s vámi spojí krajský koordinátor programu a domluví se s vámi na úvodní konzultaci, která se uskuteční na vaší škole, a kde získáte veškeré důležité informace k úspěšné realizaci programu.

Zapojení do programu je dlouhodobé, přihlášku do programu není nutné každoročně obnovovat. Účast v programu lze ukončit pouze písemným odhlášením.

Poplatek za účast v programu*:

1.900,- za první školní rok
v programu
900,- každý další rok
v programu

* Co poplatek zahrnuje?

Jste střední škola a chcete s Ekoškolou zkusit něco nového?

Zapojte se do Menu pro změnu!

Projděte 7 kroky tématem Zodpovědná spotřeba jídla!

Vzdělávací centrum TEREZA nabízí 40 Ekoškolám možnost účastnit se ve školním roce 2016/2017 mezinárodního projektu Menu pro změnu a využít tak nové téma pro jejich činnost v programu Ekoškola. Více informací na http://www.ekoskola.cz/projekt-menu-pro-zmenu.html .

POZOR! Kapacita škol je omezená, zbývá pár posledních míst pro střední školy.

Všechny byly úspěšné!

Gratulujeme všem oceněným školám!

Audity očima škol.

Ve školním roce 2015/2016 proběhlo 47 auditů na základních a středních školách. Všechny byly úspěšné, svůj titul obhájilo 35 škol a 12 škol získalo svůj první titul.  Zástupci škol si převezmou svůj mezinárodní titul Ekoškola ve Valdštejnském paláci Senátu Parlamentu České republiky a poté se vydají na společnou plavbu Prahou po Vltavě.