Jak se přihlásit?

Do mezinárodního programu Ekoškola se můžete přihlásit kdykoliv v průběhu roku. Vstupem do programu Ekoškola, se přidáte k více než 300 školám v ČR (a k 44 500 ve světě), jejichž žáci postupně zlepšují životní prostředí školy a jejího okolí.

Je to jednodušší než si myslíte. Stačí vyplnit přihlášku níže, stáhnout si potvrzení a odeslat a je to:-)

Pokud máte zájem přihlásit se do mezinárodního programu Ekoškola, nové přihlášky budeme registrovat zase od srpna 2016. Případně nám zavolejte a domluvíme se.

1. Vyplňte (online) přihlašovací formulář.
  2. Stáhněte si a nechejte podepsat vedením školy povinný Souhlas vedení školy s realizací programu na škole, který naskenujete a pošlete na  katerina.sustkova(zavinac)terezanet.cz.
  3. Souhlas stáhnete ZDE.
  4. Vyčkejte na potvrzující email o úspěšném přihlášení a následnou fakturu k uhrazení poplatku a uhraďte poplatek. (informace o poplatcích níže)

A co se po odeslání přihlášky bude dít?

Po zaregistrování přihlášky a uhrazení poplatku dostanete balíček s veškerými materiály pro realizaci programu.

Dále se s vámi spojí krajský koordinátor programu a domluví se s vámi na úvodní konzultaci, která se uskuteční na vaší škole, a kde získáte veškeré důležité informace k úspěšné realizaci programu.

Zapojení do programu je dlouhodobé, přihlášku do programu není nutné každoročně obnovovat. Účast v programu lze ukončit pouze písemným odhlášením.

Poplatek za účast v programu*:

1.900,- za první školní rok
v programu
900,- každý další rok
v programu

* Co poplatek zahrnuje?

Slavnostní předávání titulů programu Ekoškola

Se závěrem školního roku se blíží i tradiční ocenění úspěšných škol zapojených v programu Ekoškola.

Trochu jiná škola v přírodě

Komunitní zahrady, sady, včelíny a farmy. To jsou místa, kam se můžete již v květnu vypravit s vašimi žáky. Koukněte do katalogu exkurzí a objednávejte!

Přijďte do obchodního domu IKEA oslavit Den Země

Naše planeta slaví narozeniny. V IKEA obchodních domech je oslavíme 22.dubna od 15-18 hodin.